Zawód – KOREPETYTOR ONLINE

0
35
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zawód Korepetytor Online

Poniższa tabela stworzona przez serwis E-Korepetycje.net pokazuje jak wielka jest rozpiętość cen w zależności od Twojego miejsca zamieszkania, jeszcze większe różnice wystąpią jeśli udzielasz podobnie jak ja korków w obcych językach : angielskim, niemieckim, hiszpańskim.

Jeśli masz założone konto na Preply.com i stosujesz się do zaleceń moderatorów, to na pewno nie brakuje Ci nowych Klientów, pozyskujesz też dzięki temu cenne referencje. Na końcu tego artykułu podaje Ci dwadzieścia portali gdzie warto dodać ogłoszenie o Twoich usługach.

Nawet jeśli pragniesz udzielać korepetycji tylko w języku polskim warto założyć konto na Preply, nie widziałem nigdzie indziej takich kategorii jak : wystąpienia publiczne, copywriting, zadzanie strategiczne czy social media, część z tych kategorii znajdziesz na portalu Ogloszenia Za Darmo. Tutaj również uczniowie mogą podziękować Ci za przekazaną wiedzę w postaci referencji, recenzji lub opinii a nawet wystawić Ci ocenę.

Na Preply.co ogłaszam się indywidualnie jako Roman Szczepkowski, mimo tego również tu przekazuję informacje do grupy Euro Club, dzięki temu nie muszę marnować czasu na administrację, zajmuję się tylko przekazywaniem wiedzy, a w sytuacjach gdy nie mogę ich poprowadzić mam zastępstwo, po drugie interesujące materiały są autorstwem nie tylko moim więc nasze materiały są ciekawsze niż tylko ja bym je tworzył.

Po pierwsze musisz mieć materiały, najlepiej własne, wybrać i dostosować do uczącego najlepszą metodę nauki, w Euro Club stosujemy metodę Krebsa, nauka powinna być zróżnicowana : korepetycje przez skype, hangouts – to lepsze rozwiązanie podczas korepetycji grupowych oraz wirtualna tablica, obecnie również przez urzadzenia mobilne lecz nie polecam ponieważ masz wówczas ograniczone funkcje.

Korki na pewno nie mogą być nudne, jestem zwolennikiem tezy Leona Szkutnika – który uczy od lat angielskiego w Londynie, że najlepszą formą nauki jest bombardowanie tak jak we wczesnym dzieciństwie byliśmy bombardowani językiem polskim. Więc obok korepetycji indywidualnych, korepetycje grupowe do 7 osób, podcasty, prezentacje oraz filmy na you tube i słuchanie radia oraz cztanie prasy w pdf i stron internetowych.

Jeśli mamy już niezbędne materiały, zastanów się czy sam chcesz poszukiwać klientów czy dołączyć do grupy takiej jak Euro Club Course i zająć się tylko nauczaniem. Jesli chcesz robić to sam zacznij odstworzenia swojej wizytówki w internecie, nie musisz tworzyć fanpage, wystarczy konto prywatne, mozesz to zrobić tak jak pisarka Emma Popik, jedno konto dla znajomych, natomiast drugie jest poświęcone wyłącznie jej twórczości.

Najlepiej mieć bezpłatny system Wirtualnej Klasy gdzie masz wprowadzonych wszystkich swoich klientów, wiesz jakie tematy już przerabialiście oraz mozesz udostępniać dla nich materiały, ostatnim elementem układanki są portale na których warto dodać informacje o korepetycjach których udzielasz.

Oto lista 20 najlepszych

1. Preply.com

2. Korepetycje Net

3. E – Korepetycje

4. Korepetycje Edu

5. Korepetycje 24

6. Omnibusik

7. Korepetycje Ogłoszenia

8. Ogłoszenia za Darmo

9. Gumtree

10 Q4

11 Gratka

12 Ogłoszenia Trójmiasto

13 Ogłoszenia OX

14 Drobniak

15 Lento.pl

16 Swiony

17 DD Włocławek

18 Artykularnia

19 Ling Tutor

20 E Ogłaszamy

Zachęcam Was do wyboru rejestracji na portalach będziesz miał możliwość nie tylko edycji ogłoszenia, jeśli okaże się że ogłoszenie jest mało skuteczne ale również portal przypominał o wygasnięciu ogłoszenia i możliwościach jego odnowienia i jak zwykle będziesz otrzmywał bardzo ważne statystyki i porady.

Pamiętam jak na Uniwersytecie Łódzkim na I roku ponad połowa osób odpadła , takimi przedmiotami eleminującymi studentów okazały się : wstęp do prawoznawstwa, logika oraz prawo konstytucyjne. Jednak była wśród nas Dziewczyna która przeszła ten pierwszy rok na samych piątkach i jak mówiła wogóle na pierwszym roku się nieuczyła. Jak to możliwe ?

Otóż okazało się że jej Ojciec, który był adwokatem, zrobił jej w okresie licealnym rozszerzony WOŚ, warto więc brać korepetycje, by na studiach zaoszczędzić sobie stresu, najlepiej uczyć się od ludzi którzy już przeszli tą drogą.

Życzę Wam sukcesów i mam nadzieję że ten artykuł pomoże Wam zdobyć mnóstwo nowych zadowolonych Podopiecznych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here