Czym jest Facebook

0
1229
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Czym jest Facebook

Facebook jak sam stwierdził jego Twórca Mark Zuckerberg nie jest tylko jednym z portali społecznościowych , jest najważniejszym centralnym systemem informacji w internecie, ponieważ każda poważna strona internetowa daje możliwość udostępnienia treści strony na fb . Facebook daje każdej osobie możliwość bez znajomości html, posiadać własną wizytówkę w internecie , co to oznacza własna. Oznacza to że każdy może publikować dowolne treści pod warunkiem że przestrzega standardów Facebooka , które są międzynarodowymi zasadami współżycia społecznego.

Wczorajszy atak na skopiowany post naruszył tą zasadę, a gdy Pani Mirosława Pawełek nie udało się namówić osób do ostracyzmu , po prostu poszła do nieść na mnie do Piłata ( czytaj Milicję ).Podobnie jak Jezus mam być ukrzyżowany za słowa , ponieważ spytałem na kogo mogę liczyć. Ale ponieważ aż dwie moje Przyjaciółki staneły po drugiej stronie barykady, warto przeanalizować ten tekst , co tak bardzo Panie poruszyło .

Rak….. ta pieprzona choroba zabiła wielu ludzi, których kocham, ale…. W przeciwieństwie do innych, to będzie mała prośba, która nie prowadzi do usunięcia znajomych z mojej listy. Biorąc pod uwagę, że mam osobisty interes w skutkach raka, chcę zobaczyć, kto czyta i kto podziela bez czytania! Jeśli przeczytałeś wszystko, wybierz „lubię”, żebym mógł Ci podziękować w twoim profilu.

Jest tu informacja , że rak jest śmiertelną chorobą, która spowodowała śmierć wielu osób które kochamy, następnie pisze że jeśli ktoś nie skopiuje tego tekstu , nie będę usuwał tych osób z listy znajomych, natomiast pragnę podziękować osobom które deklarują wsparcie, a więc potwierdzenie słów z mojej książki Rozwój Osobisty że trzeba sobie zdawać różnicę między znajomymi z Facebooka a prawdziwymi Przyjaciółmi naktórych zawsze możemy liczyć.

Wiem, że duża część z Was tego nie zrobi, ale moi prawdziwi przyjaciele to zrobią. Proszę, dla kogoś, kto zmarł, albo ma raka, lub nawet miał raka. Wszyscy mówią: „jeśli czegoś potrzebujesz, nie wahaj się, będę tam dla Ciebie”…, więc zamierzam zrobić zakład, bez pesymizmu, chciałbym wiedzieć, które z moich przyjaciół i mojej rodziny to udostępni na swojej osi czasu na FB.

Wszyscy chcemy wiedzieć na kogo możemy liczyć w potrzebie , udostępniam wiele postów fundacji ktore pomagają Dzieciom w chorobie , robię to bezpłatnie bo tak pojmuje misję ludzkiej solidarności i słowa Jezusa : Kochaj bliźniego jak siebie samego i pamiętne słowa Jana Pawła II : Jakie to piękne gdy człowiek jest człowiekiem i jest wrażliwy na ból i cierpienie drugiej osoby.

Musisz skopiować i wkleić (nie udostępniać)!!! Chcę wiedzieć, na kogo mogę liczyć… i jestem pewien, że liczba jest mniej niż 25. Pisać „gotowe” w komentarzach, kiedy to robisz! To w tym miesiącu w celu zwiększenia świadomości tej choroby. Zrobiłem to dla siebie i kogoś wyjątkowego!

Tu określony jest cel akcji czy jak ktoś woli tego łańcuszka , którym jest uświadomienie ludziom jak bronić się przed chorobą i jak pomagać osobie chorej i jej Rodzinie, w moim wypadku są to przewodniku ale również taka publikacja Droga Krzyżowa Chorej na Raka, oczywiście wszystkie publikacje udostępniam darmowo, bo jeśli mi pomogły to innym też z pewnością pomogą, więc nie jest to tylko jakiś łańczuszek tylko w moim rozumieniu jest to misja.

Wszyscy znamy kogoś, kto walczył przeciwko tej chorobie, albo, że zmaga się z tym teraz nieskutecznie. Dziękuję.
Skopiuj i wklej… nie udostępniaj.

I na koniec mamy wezwanie do działania , w którym nie widzę nic nie stosownego , a więc dwie Panie które wbrew ogólnie przyjętym normom nakazały mi usunięcie posta , to wrocławska poetka, zamieszkałą obecnie w Kanadzie Katarzyną Georgiou , która jak sama twierdzi ważniejsze jest dla Niej pomoc zwierzętom niż Ludziom, więc trudno się dziwić że nie popiera akcji pomocy Dzieciom. Mi jest tylko przykro że taka osoba pisze w swojej poezji o Baryczy , rzece nad którą się urodziłem i w której prawie co tydzień się pluskałem w dzieciństwie , mieszkając w Miliczu.

Druga osoba która wprost uznała że jesli post nie zostanie zlikwidowany zagroziła wszczęciem postępowania karnego , osoba ta nie tylko namawia do wpłat na osoby chore na raka ale również do tak zwanych inwestycji HYBRYD CYKLER, ktoś kto zajmuje się naciąganiem ludzi na pewno nie bardzo jest zainteresowany prawdziwą pomocą bliźnim. Bo jak mawiał Jacek Kaczmarski : Ludzie są przyzwoici albo nieprzyzwoici, i nie ma jakiejś kategorii pośredniej. Zapewne jeden z największych polskich bardów wiedział co mówi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here