Bożena Anna Krawczyk – Pierwsza Randka

0
989
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Znana pruszkowska malarka Bożena Anna Krawczyk napisała książkę którą wydało Wydawnictwo MISS Media, dla kogo jest ta książka , to przede wszystkim pozycja dla osób szukających miłości, świetna copywriterka Gosia Dembska zwierzyła się : Czytałam ją cały wieczór, a potem zawaliłam pół nocy, mimo że książka jest dedykowana dla facetów, to dla mnie była fascynująca. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę dlaczego moje związki z facetami kończyły się niepowodzeniem, ponieważ bałam się rozmawiać o tych sprawach. Faceci dzielą się na tych którzy wogóle nie dbają o siebie, lub starają się dbać ale im to zupełnie nie wychodzi, jak mam być zadowolona z pójściem do kina z Gościem który dupę ma na kolanach. Książka Pani Krawczyk pokazała że można na ten temat spokojnie porozmawiać i zmienić to, nie o to chodzi by zmieniać Faceta ale by zwrócić mu uwagę na to czego sam nie potrafi dostrzec.

 

Również ja ogromnie dziękuję Anii za tą pozycję, przede wszystkim za to że nie ma tu zbędnego lania wody , jest tu samo gęste bez zbędnego Red Bulla , fajnie że książka została wydana również w formatach mobilnych epub i mobi , dzięki temu zawsze możesz ją mieć przy sobie, często my faceci zadajemy sobie pytanie, o co jej chodzi , mam czyste włosy, jestem ogolony, buty mam czyściutkie, paznokcie błyszczą, może mam jeszcze je pomalować. Musimy zdawać sobie sprawę że Kobiety są znacznie bardziej wyczuleni jak My nazapach i używanie kosmetyków to nie jakiś  rarytas.

Wszyscy jednak Wszak wiemy że przemysł kosmetyczny wprost zarabia na takich hasłach używaj kosmetyków , dezodorantów i perfum . Pamiętam konferencję walentynkową ks. Pawlukiewicza i tam Dziewczyny powiedziały ale pamiętajcie że my jesteśmy wrażliwe na zapach , pewien chłopak mówil że kupi sobie wode perfumowana dla Kobiet Calvin Klein Euphoria za 383 złote i przed każdym spotkaniem bedzie jej używał. Podziwiam tego Chłopca , ale po przeczytaniu książki uważam że nie jest to dobre wyjście, dlaczego ? bo nie chodzi o to że raz na dwa tygodnie wypsikać się drogą wodą perfumowaną ale by robić to codziennie, by higiena była naszym codziennym zwyczajem a nie czymś na specjalne okazje.

 

Ale książka nie była by dużo warta, gdyby nie zawierała części emocjonalnej , czy jesteś lub będziesz dobrym Ojcem lub Partnerem , to są w zasadzie rzeczy  kluczowe , które podobnie jak Ania opisywał Bad Boy, tak zwane sygnały ostrzegawcze , czy jesteś na tyle silnym facetem by ogarnąć jej emocje i emocje Dzieci. Tu pojawia się metoda pytań , która najlepiej zmienia postawy każdego Człowieka i tego 10 letniego i 40 latki.

Bad Boy był pierwszym z którym wysunął podzial na dwa rodzaje Kobiet , emocjonalnych i uczuciowych, ale ponieważ był w rzeczywistości bawidamkiem, nie mógł przeprowadzić dokładnie analizy tych drugich, w moim pojęciu Kobiet bardziej wartościowych. Jego analiza, bardzo zresztą trafna , od 16- 25 lat mamy do czynienia głównie z Kobietami Emocjonalnymi , kobieta taka chce się popisać przed koleżankami swoimi zdobyczami, powodzeniem, ma zadowolenie gdy wokół nie kręci się jak najwięcej facetów, proponujących jej różnego rodzaju atrakcje, sam wspomina jak zaprosił Dziewczynę na Randkę do zoo i jak stwierdza : Jeśli randka do Zoo , oglądając orangutany, słonie i żyrafy była dla niej tak fascynująca tak jakie musiały być poprzednie randki do kawiarnii i do parku które uznawała jako nudne.

Wiek powyżej 26 lat to Kobiety Uczuciowe, które oczekują tak jak określiła to Bożena Anna Krawczyk, faceta odpowiedzialnego , którego poznajemy po tym jak się odnosi przede wszystkim do Patnera, Dziecka a nawet do zwierząt czyli Psa i Kota.

Przecież nie musimy sięgać do Bad Boya, wystarczy nam postać rodzimego bawidamka Kalibabki, który bez trudu oszukiwał inteligentne przecież 40- latki, mówiąc o swojej uczuciowości, to jest trochę tak , jak mówi ks. Pawlukiewicz bardziej liczą się dla Nas wyobrażenia o jakimś Człowieku niż realna jego ocena. Jeśli Kobieta machoć cień nadziei wówczas tworzy sobie obrazy które pozwalają przyjąć że ten Facet jest taki jakiego sobie wymarzyliśmy.

I tu dochodzimy do punktu zwrotnego, bowiem Autorka pozbawia Nas tych złudzeń , bowiem autorka omawia cechy charakteru Idealnego Faceta którego, kobiety oczekują , takie jak opiekuńczość , lojalność, wierność , jeśli tego nie ma to dzieje się źle i tylko jedna osoba korzysta na tym związku wykorzystując oczywiście drugą.

 

Książka Bożeny Anny Krawczyk to świetna propozycja która zamiast maski czegoś wjątkowego , proponuje otwarty, uczciwy związek  i z całym szacunkiem dla Michaliny Wisłockiej powinna stać się pozycją obowiązkową dla osób które pragną osiągnąć w życiu romantycznym i miłosnym.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here